Anmälda klassvis för Västbojakten
HBE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
72Conny LindrothBSK Vaggeryd14 B30 m
23Mikael Lindroth-FranssonBSK Vaggeryd12 A30 m
27Mats KjellmanKävlinge BSK4 A30 m
66Anders OlssonLindome BK14 A30 m
67Max OrtizLindome BK15 C30 m
51Miranda StrimarkÖrebro BK Jaktpilen12 B30 m
 
HB50
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
37Fredrik JonsonSkallsjö BG3 D25 m
 
DB16
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
36Luna OlmåsSkallsjö BG12 D30 m
 
DBE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
52Erika AnderssonKungälvs BK9 A30 m
75Pernilla AnderssonSödertälje BF9 B30 m
71Annica Mathson BergVetlanda BSK12 C30 m
 
HCE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
81Joakim HedBSK Siljanspilen19 C45 m
69Mikael AnderleBSK Sturarna10 A45 m
22Linda LarssonBSK Vaggeryd19 A45 m
46Mårten KurstenBSK Vaggeryd10 B45 m
47Peter LindenBSK Vaggeryd18 C45 m
1David RickardssonFalkenbergs BK17 A45 m
43Jonny RodvikFalkenbergs BK10 C45 m
53Lars-Erik NilssonSkallsjö BG17 B45 m
54Sonny RundbergSkallsjö BG18 A45 m
80Håkan JohanssonSkogens IF18 D45 m
79Tomas JakobssonSkogens IF19 B45 m
 
HC21
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
26Patrik AnderssonKävlinge BSK8 C30 m
 
HC50
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
33Jimmy HinterlachBjäre BS2 A45 m
63Per-Arne JohanssonFalkenbergs BK2 B45 m
55Mats HallbergKarlshamns BK2 C45 m
 
HC60
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
34Christer NilssonBjäre BS1 B30 m
48Roger LindblomBSK Vaggeryd1 C30 m
57Johnny BengtssonStockholms BK1 A30 m
73Ben ElwingVästbo BK1 D30 m
 
HLB16
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
58Filip LindstedtHuskvarna BK9 D30 m
 
HLBE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
40Bo KarlssonAlingsås BK4 D30 m
32Boris LindkvistBjäre BS17 C30 m
39Magnus BergqvistBorås BS6 C30 m
17Björn JacobssonBS Gothia6 D30 m
16Dan VestbergBS Gothia5 B30 m
65Jimmie Starke MalefjordBS Gothia8 B30 m
68Peter NorénBSK Sturarna7 D30 m
21Inge BertängGävle BK20 D30 m
15Jan DomeijGävle BK5 A30 m
59Jesper LindstedtHuskvarna BK7 C30 m
30Egon PerssonKristianstads BK20 C30 m
28Kjell PerssonKristianstads BK16 D30 m
29Tomas HarryssonKristianstads BK9 C30 m
78Fredrik HallqvistLjungby BSK16 A30 m
13Leif LovénRejmyre BSK14 C30 m
35Jan WikströmSkallsjö BG16 B30 m
56Bertil AnderssonSödertälje BF16 C30 m
62Lars SjögrenSödertälje BF17 D30 m
74Magnus AnesundSödertälje BF20 B30 m
50Terje GunnesSödertälje BF8 A30 m
61Yngve MalmströmSödertälje BF15 A30 m
76Conny KarlssonVarbergs BK3 C30 m
38Mats SjöströmVarbergs BK11 B30 m
19Ronny GrönnevikVarbergs BK15 B30 m
 
DLBE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
41Eijvor KarlssonAlingsås BK20 A30 m
14Ulla DomeijGävle BK11 A30 m
 
HI10
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
7Noah KallenbergKävlinge BSK13 D15 m
 
HIE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
42Tuomo JumiskoAlingsås BK7 A30 m
4Eric SvensethBK Göta Lejon13 B30 m
77Karl YtterbergBK Göta Lejon4 C30 m
70Jonas ÖhrBSK Sturarna6 B30 m
45Mikael NilssonBSK Vaggeryd13 A30 m
6Kenthy NilssonKalmar BS11 C30 m
25Christer AnderssonKävlinge BSK6 A30 m
10Matthias KallenbergKävlinge BSK13 C30 m
12Patrick LinnérKävlinge BSK11 D30 m
60Joseph NagleLindome BK7 B30 m
 
DI16
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
24Jessica AnderssonKävlinge BSK5 D30 m
8Maja LinnérKävlinge BSK5 C30 m
9Sara LinnérKävlinge BSK3 B30 m
 
DIE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
11Ann LinnérKävlinge BSK15 D30 m
2Birgit FredrichKävlinge BSK3 A30 m